Meniny na web

Radobica 25.6. 2016

Dedinka Radobica hostila všetkých priaznivcov z radov občanov združených obcí - Horná Ves, Oslany, Veľké Pole a Veľké Uherce. Posledná júnová sobota sa niesla v priateľskom duchu, napriek súpereniu vo fotbalovom turnaji, cyklopreteku či v súťaži vo o najchutnejší guláš. Každý kto prišiel si našiel to svoje, deti si mohli vybrať z veľkého počtu atrakcií, cykloturisti či peší turisti absolvovali pripravené trasy po kopcoch nášho medzihoria.

plagát_1.jpg Priaznivci kolektívnych športov a futbalu zvlášť povzbudzovali všetky družstvá v turnaji, kde sa stretli v rovnom boji len na túto udalosť zložené mužstvá. Tradične vystúpili zástupcovia amatérskych folklórnych skupín  každej združenej obce. Hostiteľská obec Radobica pripravila, v spolupráci s OZ Zorica z Radobice, humorné vystúpenia, ktoré nesmú chýbať na žiadnom takom podujatí.

Pri stretnutiach tohto druhu nesmie chýbať dobré občerstvenie a zábava a že bolo toho dosť svedčí spokojnosť všetkých, ktorí prišli. Pri dobrej klobáske, gulášiku, pivu či kofolke a ných dobrôt sa mohli započúvať do piesni známej slovenskej speváčky Marcely Laiferovej. Samozrejme nezostalo len pri posedení, jej piesne roztancovali takmer celé osadenstvo. Po jej vystúpení sa zábava nekončila a po krátkej prestávke ju vymenila skupina Relax, ktorá hrala do neskorých nočných hodín.

www.radobica.sk/de--medzihoria-2016.html

0

Anketa

Navštívili ste už náš mikroregión?

áno - 67 %
nie - 33 %