Meniny na web

Medzihorie 2017 v Oslanoch

 V sobotu 1.7.2017 sa v družobnej obci, v areáli Základnej školy v Oslanoch, uskutočnil 12. ročník spoločenského podujatia DEŇ MEDZIHORIA, pod záštitou Trenčianskeho samosprávneho kraja.

Od skorého rána sa varil guláš, ktorý chystali kuchári z Oslian, Hornej Vsi, Radobice, Veľkého poľa a Veľkých Uheriec, teda z členských obcí, ktoré do regiónu Medzihoria patria.

Turisti sa vydali na Veľký Vrch a cykloturisti na trasu až do Novák. Hral sa futbalový turnaj mezi obcami.

Po slávnostnom zahájení, ktorého sa zúčastnili bývalí aj terajší starostovia obci, i zástupcovia kraja, vystupovali Folklórne súbory a zbory z každej obce. Areál sa zaplnil do posledného miesta.

Všetci sa mohli občerstviť v stánkoch, ktorých bolo dosť, či už chutným gulášom, rôznymi špecialitami, čapovaným pivom i nealko nápojmi. Deti mali rôzne atrakcie a tak si každý pochutnal.

Po vyhodnoteniach všetkých súťažných, či nesúťažných akcií, každý netrpezlivo čakal na hosťa programu, ktorým bola populárna skupina Kollárovci, ktorá rozospievala celý areál. Večer pokračoval tanečnou zábavou s hudobnou skupinou Eminent do skorých ranných hodín.

Deň sa nám vydaril a všetci odchádzali spokojní.

Zdroj  www.oslany.sk/autor-ing-a-obertova.html

FOTOGALERIA

Bez_n__zvu_8.jpg

Bez_n__zvu_2.jpg

 Bez_n__zvu.jpg

Bez názvu 3_2.jpg

 Bez_n__zvu_4.jpg

 Bez_n__zvu_5.jpg

Bez_n__zvu_6.jpg

Bez_n__zvu_7.jpg

Bez_n__zvu_9.jpg

0

Anketa

Navštívili ste už náš mikroregión?

áno - 67 %
nie - 33 %